Busy z Holandii do Polski codziennie

Skorzystaj z naszych codziennych kursów z Holandii do Polski. Przewozy organizujemy od poniedziałku do niedzieli wieczorem, a raczej w południe, bo w godzinach 12-15 (start przejazdu). Z nami udasz się w podróż z Holandii do Polski pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Przejazdy pod dom umożliwiają spokojny sen podczas pokonywania trasy. Kierowca busa obudzi Cię, po przyjeździe we wskazany przez Ciebie adres. Obsługujemy teren pięciu województw, w tym wszystkie wsie i miasta na wskazanym terenie.

Jesteśmy firmą, z której każdego roku korzysta kilkanaście tysięcy pasażerów. Działamy na rynku od wielu lat. Stawiamy na doświadczonych kierowców oraz komfortowe pojazdy. Każdy z nich posiada wygodne fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i liczne udogodnienia podróży. W ramach uiszczonej płatności możesz zabrać 3 sztuki bagażu (2 średnie walizki i bagaż podręczny). W dniu podróży przejedziemy po Ciebie pod dom i zabierzemy od drzwi do drzwi. O wszelkich opóźnieniach nasz kierowca będzie Cię informować.

Bus zarezerwować można całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie lub dzwoniąc na infolinię. -> +48 721-446-711 Można wysłać także SMS-a z danymi: godność pasażera i telefon kontaktowy, data przejazdu, adres początkowy i końcowy.
Płatność za przejazd można można uiścić w trojaki sposób: przelew online, przelew tradycyjny, oraz w dniu przejazdu u kierowcy. Przejazdy wykonujemy codziennie, dzięki czemu pojedziesz z nami w dowolnym terminie. Dzwonisz do nas lub piszesz, a jeden z busów po prostu po Ciebie przyjedzie. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.