Busy do Niemiec Bydgoszcz

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711


Codziennie rano złapiesz u nas busa do Niemiec z Bydgoszczy na wskazany adres. Codzienne kursy komfortowymi busami, umożliwiają zaplanowanie z nami całej podróży. Każdego dnia wykonujemy sprawne przejazdy od domu pod dom. Jeździmy pod wskazane drzwi, w związku z czym unikniesz uciążliwych zmian środka transportu. Transport paczek oraz komfortowe przejazdy zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-7611 Jesteśmy dostępni od rana do wieczora przez siedem dni w tygodniu. Powroty i wyjazdy z Bydgoszczy do Niemiec wykonujemy w każdy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.

Wyróżniamy się tym, iż każdego dnia dbamy o pełne bezpieczeństwo pasażerów. Dbamy o sprawność naszych pojazdów w naszym warsztacie, o zatrudnianie najlepszych kierowców, a także ubezpieczamy każdy przejazd. Kierowcy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje umożliwiające im prowadzenie pojazdów na 9 osób. Przed każdym nowym kursem sowicie wypoczywają byś mógł codziennie, szybko, tanio i bezpiecznie dotrzeć do celu. W ramach zakupionego biletu możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i bagaż podręczny .

bus Bydgoszcz Niemcy


Obszar obsługi codziennie


Obszar obsługi w I i V dzień tygodniaPrzewozy do Niemiec z Bydgoszczy


W naszej firmie znajdziesz tanie busy z Bydgoszczy do Niemiec codziennie w znakomitej cenie. Wybierając nasze usługi przewozowe nigdzie nie musisz się ruszać, dzięki czemu możesz spokojnie czekać na przyjazd kierowcy. Przyjedziemy do Ciebie pod wskazany bydgoski adres, co w przeciwieństwie do pociągów czy samolotów jest dużym plusem tej oferty. W dniu wyjazdu nasz kierowca będzie się z Państwem kontaktować, a dzień wcześniej podamy Państwu orientacyjną godzinę jego przyjazdu.

bagaż

W ramach zakupionego przejazdu, każdemu klientowi przysługuje możliwość transportu bagażu. Dwie duże walizki (do 20 kg każda) umieszczane są w luku bagażowym. W czasie trwania kursu nie ma do niej dostępu. Trzecia sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na kolanach (jest to bagaż podręczny). Dzięki dużej ilości bagażu weźmiesz do auta wszystko co jest co potrzebne, a Twoja podróż minie bez trosk. Prosimy o podpisanie każdej sztuki bagażu swoim imieniem i nazwiskiem. Przed wyjazdem z naszej stacji systematycznie dokonujemy oglądu naszych aut, ich parametrów i stanu płynu hamulcowego. Okresowo prowadzimy ich pełną diagnostykę, dzięki czemu niemal ze stuprocentową pewnością świadczymy o ich niezawodności.


Komfortowy przewóz osób Bydgoszcz - Niemcy w konkurencyjnych cenach


W naszej firmie stawiamy na konkurencyjne ceny połączone wraz z wysoką jakością usług. Pod koniec 2023 roku orientacyjne kosztu przejazdu wahały się w przedziale 450-500 zł. Płatności przyjmowane są w dniu wyjazdu u kierowcy bądź online. Przy płatności online, za przejazd w obie strony udzielamy zachęcającego rabatu, który pozwoli taniej dostać się w upragnione miejsce. Korzystając z usług legalnie działającej firmy zyskują Państwo także ubezpieczenie w razie jakiegokolwiek wypadku. Przyjmujemy płatności w euro i złotówkach.


Informacje dla przyjezdnych


Bydgoszcz jest jedynym z wielu starych miast które zachwycają swoją architekturą. Do jednego z najstarszych obiektów w mieście należy Zamek Rabenstain pochodzący z XII wieku. Innym znanym obiektem w mieście wybudowanym przez Rabenstainów jest barokowy pałac pochodzący z XVIII wieku. Ważnymi obiektami w mieście są również: Kamienica Siegerta z lat 1737–1741, Kościół św. Jakuba z lat 1350–1360 czy Willa Eschego.

W mieście znajdują się hotele, pensjonaty i hostele o różnej kategoryzacji, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do miasta dociera co roku coraz więcej studentów, którzy w okresie letnim mogą liczyć na 7% rabat za okazaniem legitymacji. Jedziesz razem z nami?