Busy do Niemiec Bydgoszcz

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711


Szukasz oferty na taniego busa do Niemiec z Bydgoszczy? Codzienne kursy naszych aut w obie strony umożliwiają zaplanowanie z nami całej podróży. Każdego dnia wykonujemy sprawne przewozy do Niemiec z Bydgoszczy bezpośrednio na adres. Jeździmy pod wskazane drzwi, w związku z czym unikniesz uciążliwych zmian środka transportu. Do landów centralnych jeździmy codziennie, a całe terytorium obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Zapraszamy do rezerwacji transportu z Bydgoszczy do Niemiec na naszej infolinii -> +48 721-446-7611 Jesteśmy dostępni od rana do wieczora przez siedem dni w tygodniu.

Wyróżniamy się tym, iż każdego dnia dbamy o pełne bezpieczeństwo pasażerów. Dbamy o sprawność naszych pojazdów w naszym warsztacie, o zatrudnianie najlepszych kierowców, a także ubezpieczamy każdy przejazd. Kierowcy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje umożliwiające im prowadzenie pojazdów na 9 osób. Przed każdym nowym kursem sowicie wypoczywają byś mógł codziennie, szybko, tanio i bezpiecznie dotrzeć do celu. W ramach zakupionego biletu możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i bagaż podręczny (do 5m kg).

bus Bydgoszcz Niemcy


Obszar obsługi codziennie


Obszar obsługi w I i V dzień tygodniaPrzewóz osób z Bydgoszczy do Niemiec


W naszej firmie przejazdy na trasie Bydgoszcz - Niemcy odbywają się codziennie. Wybierając nasze usługi przewozowe nigdzie nie musisz się ruszać, dzięki czemu możesz spokojnie czekać na przyjazd kierowcy. Przyjedziemy do Ciebie pod wskazany bydgoski adres, co w przeciwieństwie do pociągów jest dużym plusem tej oferty. W dniu wyjazdu nasz kierowca będzie się z Państwem kontaktować, a dzień wcześniej podamy Państwu orientacyjną godzinę jego przyjazdu.

transport z Bydgoszczy do Niemiec - bagaż

W ramach zakupionego przejazdu busem, każdemu klientowi przysługuje możliwość transportu bagażu. Dwie duże walizki (do 20 kg każda) umieszczane są w luku bagażowym. W czasie trwania kursu nie ma do niej dostępu. Trzecia sztuka bagażu może być umieszczona pod fotelem lub na kolanach (jest to bagaż podręczny). Dzięki dużej ilości bagażu weźmiesz do auta wszystko co jest co potrzebne, a Twoja podróż minie bez trosk. Prosimy o podpisanie każdej sztuki bagażu swoim imieniem i nazwiskiem. Przed wyjazdem z naszej stacji systematycznie dokonujemy oglądu naszych aut, ich parametrów i stanu płynu hamulcowego. Okresowo prowadzimy ich pełną diagnostykę, dzięki czemu niemal ze stuprocentową pewnością świadczymy o ich niezawodności.

Informacje dla przyjezdnych


Bydgoszcz jest jedynym z wielu starych miast które zachwycają swoją architekturą. Do jednego z najstarszych obiektów w mieście należy Zamek Rabenstain pochodzący z XII wieku. Innym znanym obiektem w mieście wybudowanym przez Rabenstainów jest barokowy pałac pochodzący z XVIII wieku. Ważnymi obiektami w mieście są również: Kamienica Siegerta z lat 1737–1741, Kościół św. Jakuba z lat 1350–1360 czy Willa Eschego.

W mieście znajdują się hotele, pensjonaty i hostele o różnej kategoryzacji, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do miasta dociera co roku coraz więcej studentów, którzy w okresie letnim mogą liczyć na 7% rabat za okazaniem legitymacji. Jedziesz razem z nami?