Busy do Niemiec kujawsko-pomorskie

Prowadzimy komfortowe przewozy oferując tanie busy z kujawsko-pomorskiego do Niemiec.  Przejazdy organizowane są w systemie "door to door" (po polsku "od drzwi do drzwi"), a więc swoją podróż rozpoczynasz i kończysz pod dowolnie wskazanym adresem. Dzięki tej formie transportu oszczędzasz swój czas i pieniądze ograniczając przesiadki na inne formy transportu. Nasze busy codziennie docierają do centralnych regionów Niemiec, a dodaytkowo w pierwszy i piąty dzień tygodnia docieramy na całe terytorium Niemiec. Zapraszamy do rezerwacji poprzez kontak telegoniczny z numerem +48 721-446-711.
KLIKNIJ, ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ +48-721-446-711

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nasz bus wraz z kierowcą przyjedzie po Ciebie pod wskazane miejsce. Busy do Niemiec z kujawsko-pomorskie codziennie wyjeżdżają z naszej bazy czyste i pachnące. Od początku pandemii COVID naszej busy przez każdym wyjazdem z Kujaw poddawane są procesowi czyszczenia, który usuwa do 99,9% wirusów i bakterii. To właśnie troska o bezpieczeństwo Klienta wyróżnia nas wśród konkurencyjnych firm, dzięki czemu możesz zrelaksować się wybierając naszą firmę. Nasze busy są systematycznie diagnozowane celem ich doraźnej naprawy.

Za kierownicami naszych busów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, aby Twój przewóz osób minął szybko i bezpiecznie. Każdy z nich przed kolejnym przewozem osób ma odpowiedni czas na odpoczynek - wypoczety kierowca to bezpieczny przewóz osób. Kujawsko Pomorskie to nie jedyne województwo które obsługujemy, ale jest to dla nas olbrzymi rynek zbytu naszych uslug. Zatem jeśli chciałbyś się udać do naszego zachodniego sąsiada to koniecznie do nas zadzwoń. Nasi pracownicy infolinii czekają na Twój telefon, a rezerwacje przebiegają u nas szybko i bezproblemowo.

Busy do niemiec kujawsko-pomorskie.jpg

Obszar obsługi 7 dni w tygodniu,
sprawdź na naszej mapie Google TU

PRZEWOZY.jpg

Obszar obsługi w I i V dzień tygodnia

Przewozy do Niemiec z kujawsko-pomorskiego (KP)

Przewozy do Niemiec z KP (kujawsko-pomorskiego) codziennie odjeżdżają z naszej bazy w pełnio gotowe na przyjęcie pasażerów. W dniu wyjazdu nasz kierowca kontaktuje się z klientami indormując ich o przybliżonej godzinie przyjazdu. Przewozy z Kujaw organizowane są ze wszyustkich miejscowości leżących na podległym nam terenie. Dzięki usłudze przewozów z adresu na adres mieszkańcy nawet najmniejszych wiosek mogą liczyć na tani i sprawny transport do Niemiec. Dzięki pokaźnej bazie stałych Klientów przewóż z nami mija szybko, gdy pasażerowie w jednym busie odbierani są z małego terytorium.

W Niemczech obsługujemy wszystkie landy, dzięki czemu dostaniesz się tam gdzie dokładnie tego potrzebujesz. Do najczęściej odwiedzanych przez naszych Klientów landów należą: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Brandenburgia, Dolna Saksonia, Hesja czy Meklemburgia-Pomorze Przednie. Polacy wyjeżdżają zazwyczaj do Niemiec w celach zarobkowych, choć to nie jedyny powód czemu warto wyjechać do Niemiec. Niemcy są krajem o bogatej historii, którą można poczuć odwiedzając duże i stare miasta. Znajdują się tu liczne zabytki, organizowane są wielkie festiwale i hale targowe.

Atrakcje turystyczne Niemiec i woj. kujawsko-pomorskiego

Zachęcamy wszystkich do wyjazdu z kujawsko-pomorskiego do Niemiec w celach turystycznych. Nas zachwyciła katedra w Kolonii, która jest wizytówką nie tylko kolońskich budowli ale również z całych Niemiec. Co roku do katedry dociera blisko sześć milionów turystów i pielgrzymów, a sam obiekt zostal wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jej budowa trwała sześć stuleci, co daje jej miano jednej z najdłużej budowanych obiektów stworzonych przez człowieka. Po wejściu do katedry czuje się jej ogrom, gdyż powierzchnia kościoła wraz z wieżami to 7000 m².

Naszymi busami z Niemiec docierają również do województwa kujawsko-pomorskiego liczni turyści z Niemiec. Wojewodztwo kujawsko-pomorskie może szczycić się na całym świecie swoimi zabytkami pokrzyżackimi oraz niesamowitymi walorami krajobrazowymi. Znajdują się tu liczne parki krajobrazowe, w tym Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego. Teren te usłany jest licznymi osobliwościami natury. region ten pozwala niejako przenieść się w czasie do wieku XVII i XVIII gdyż pozostało tu wiele wiejskich zabudowań z tego okresu. Region ten słynie ze znakomitych miodów i powideł śliwkowych.

Sprawdź ofertę dla Bydgoszxczy