Busy do Niemiec kujawsko-pomorskie

Prowadzimy komfortowe przejazdy oferując tanie busy z kujawsko-pomorskiego do Niemiec. W naszej firmie wykonujemy przewozy do Niemiec z kujawsko-pomorskiego na wskazany adres. Prowadzimy również kursy wieczorne w każdy czwartek, dzięki czemu pasażerowie są w południe już na miejscu. Przejazdy organizujemy pomiędzy dwoma domostwami, co umożliwia dowolny wybór miejsca początku i końca podróży. Dzięki tej formie lokomocji pozwalamy oszczędzać czas i pieniądze ograniczając inne formy dojazdu. Docieramy od poniedziałku do niedzieli do centralnych regionów Niemiec, a dodatkowo w pierwszy i piąty dzień tygodnia docieramy na całe terytorium Niemiec. Zapraszamy do rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny z widocznym poniżej numerem.

KLIKNIJ, ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ BUSA +48 721-446-711

Busy do niemiec kujawsko pomorskie.jpg

Obszar obsługi 7 dni w tygodniu, sprawdź w mapie Google TU


Zachęcamy być wybrał nasz numer, dzięki czemu w wybranym dniu nasz bus wraz z kierowcą przyjedzie po Ciebie pod wskazane miejsce. Nasze pojazdy siedem dni w tygodniu wyjeżdżają z naszej bazy czyste i pachnące, w związku z tym są bezpieczne dla pasażerów jadących do Niemiec. Od początku pandemii COVID naszej pojazdy poddajemy intensywnemu procesowi czyszczenia, który usuwa do 99,9% wirusów i bakterii, co przyczynia się do bezpieczeństwa przejazdu. To właśnie troska o bezpieczeństwo klientów wyróżnia nas wśród konkurencyjnych firm, co niewątpliwie zapewni Ci spokój podczas przejazdu do. Nasze busy systematycznie diagnozujemy celem ich doraźnej naprawy, co jeszcze bardziej powinno uspokoić Państwa wybierając naszą firmę.

Za kierownicami naszych pojazdów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, co prawdopodobnie jest jednym z najważniejszych elementów naszej oferty. Każdego dnia dbamy aby Twój przejazd minął szybko i bezpiecznie, w związku z czym nasi kierowcy długo wypoczywają przed kursem. Wyspany kierowca to jeden z podstawowych elementów bezpieczeństwa w trasie. Województwo kujawsko-pomorskie nie jest jedynym które obsługujemy, ale jest to dla nas olbrzymi rynek zbytu naszych usług. Zatem jeśli chciałbyś się udać do Niemiec to koniecznie do nas zadzwoń, dzięki czemu szybko i tanio dostaniesz się w wybrane miejsce. Codziennie nasze oferujemy tanie usługi przewozowe w komfortowych warunkach zabierają naszych pasażerów w podróż. Zapraszamy!

busy kujawsko pomorskie do Niemiec

obszar obsługi w I i V dzień tygodnia


Przewozy do Niemiec kujawsko-pomorskie


Z województwa kujawsko-pomorskiego docieramy na adres wskazany w nimieckich landach nam przez każdego klienta. Kursy organizujemy od poniedziałku do niedzieli, a nasze pojazdy odjeżdżają z naszej bazy w pełni gotowe na przyjęcie pasażerów. W dniu wyjazdu nasz kierowca informuje o swojej godzinie przyjazdu, w związku z czym pasażerowie mogą zaplanować swoje przygotowania. Przewozy organizujemy ze wszystkich miejscowości leżących na podległym nam terenie, co oczywiście umożliwia wyjazd nawet ze wsi ulicówki. Dzięki usłudze dojazdu na adres mieszkańcy najmniejszych wioseczek mogą liczyć na tani i sprawny kurs. Dzięki pokaźnej bazie stałych klientów przejazd z nami mija szybko, gdy pasażerowie w jednym busie odbierani są z małego terytorium.

W trasę ruszamy codziennie docierając do wybranych przez naszych klientów miejsc. W Niemczech obsługujemy wszystkie landy, dzięki czemu dostaniesz się tam gdzie dokładnie tego potrzebujesz. Do najczęściej odwiedzanych przez naszych klientów landów należą te leżące w centrum. Polacy wyjeżdżają zazwyczaj do Niemiec w celach zarobkowych, choć to nie jedyny powód czemu warto wyjechać do tego kraju. Państwo to posiada bogatą historię, którą można poczuć odwiedzając duże i stare miasta, gdyż znajdują się tu liczne zabytki, organizowane są wielkie festiwale i hale targowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych przewozów! Zabierzemy Ciebie z dowolnego adresu w kujawsko-pomorskim i przetransportujemy do wybranego miejsca w Niemczech!


Nasza flota


Flotę naszych busów Tworzą niezawodne pojazdy marki Renault, a konkretnie jest to model Traffic. Model ten posiada bardzo dobre parametry techniczne, dzięki czemu stanowią one dla naszych klientów bezpieczny środek lokomocji. Wszystkie nasze Renówki systematycznie kontrolujemy w naszym warsztacie samochodowym pod kątem ich stanu technicznego, w związku z czym wiemy czym jeździmy. Każdy bus przechodzi cykliczne kontrole i naprawy, w tym sprawdzanie stanu podzespołów, dzięki czemu wiemy o nich niemal wszystko. Sprawny bus to bezpieczny pojazd, a to jest szczególnie ważne na trasach międzynarodowych. Sprawdź jaki obszar obsługujemy w zakłądce "obszar obsługi".

Trasę tą pokonują nasze czyste pojazdy. Wyjeźdżają one w trasę pachnące i są świeżo po ozonowaniu, dzięki czemu usuwamy niemal 100% drobnoustrojów. Ozonowanie wykonujemy ozonatorem, a jego dobroczynne działanie polega na sterylizacji otoczenia, dzięki czemu stale się ono neutralne bakteriologiczne. Proces ten wprowadziliśmy do nszych stałych zadań pielęgnacyjnych pojazdów podczas pandemii COVID. Było to jedne z pierwszych narzędzi które wprowadziliśmy i się sprawdziło, dzięki czemu korzystamy z jego dobrodziejstw do dnia dzisiejszego! Postaw na sprwdzone rozwiązanie jakim jest nasza firma!


Busy z kujawsko-pomorskiego do Niemiec


Do kraju i tym samym województwa kujawsko-pomorskiego docieramy w drodze powrotnej z niemieckich landów rano lub popołudniu. Nasi pasażerowie zabierani są w naszej firmie codziennie, dzięki czemu łatwo załapać się na kurs do naszego kraju. Każdego dnia wykonujemy również inne usługi, dzięki czemu zapewniamy ich sprawną realizację. Jedną z naszych usług komplementarnych jest możliwość nadania przesyłek, co zapewne zaciekawi wszystkie osoby ceniące czas. Możliwość nadania paczki umożliwiamy ze wszystkich miejscowości jakie znajdują się na trasie naszych pojazdów. Nadana przesyłka zazwyczaj trafia w ciągu najbliższych kilkunastu godzin do odbiorcy, co bezsprzecznie deklasuje firmy kurierskie.

Dla naszych partnerów agencyjnych i współpracujących z nami firm wykonujemy relokację ich pracowników. Posiadamy również ofertę dla agencji pracy, które zlecają wyjazdy swoich pracowników. Naszym partnerom systemtycznie z naszych usług udzielamy sporych rabatów, dzięki czemu ograniczamy ich koszty prowadzenia działalności. Na wszystkie przejazdy wystawiamy faktury VAT, a dzięki niezawodności naszych busów każdy pracownik na czas stawi się gotowy do pracy. W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do skorzystania z numeru naszej infolinii. Sprawdź nas!


Ciekawe miejsca w obu krajachZachęcamy wszystkich do dwiedziny tego kraju celach turystycznych z naszą firmą, dzięki cało i bezpiecznie dojadą Państwo busem do celu podróży. Nas zachwyciła najsłynniejsza niemiecka katedra, która jest wizytówką budowli całych Niemiec. Co roku do katedry dociera blisko sześć milionów turystów i pielgrzymów, a sam obiekt zostal wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jej budowa trwała sześć stuleci, co daje jej miano jednej z najdłużej budowanych obiektów stworzonych przez człowieka. Po wejściu do katedry czuje się jej ogrom, gdyż powierzchnia kościoła wraz z wieżami to 7000 m².

Naszymi pojazdami z docierają do województwa liczni turyści, dzięki czemu mogą oni poznać jego historię i tradycje. Województwo to może szczycić się na całym świecie swoimi zabytkami pokrzyżackimi oraz niesamowitymi walorami krajobrazowymi. Znajdują się tu liczne parki krajobrazowe, w tym Zespół Parków Krajobrazowych. Teren te usłany jest licznymi osobliwościami natury, które pozwalają niejako przenieść się w czasie do wieku XVII i XVIII, gdyż pozostało tu wiele wiejskich zabudowań z tego okresu. Region ten słynie ze znakomitych miodów i powideł śliwkowych, dzięki czemu powinien przyjechać tu każdy korzystając z naszej oferty na skierowanej dla mieszkańców województwa. Niezawodne busy do Niemiec z kujawsko-pomorskiego? Wybierz naszą firmę!
Sprawdź ofertę dla Bydgoszczy