Busy Polska - Szwajcaria - Polska

Marcinbus to przewoźnik z którym pojedziesz do pracy, na wakacje czy do rodziny. Wykonujemy przewozy osób z terenu Polski lub Szwajcarii, jadąc we wskazane miejsce.

Wybierz w Marcinbusie podróże do Szwajcarii


obszar


Zapraszamy do skorzystania z naszych komfortowych przewozów na trasie Polska - Szwajcaria i Szwajcaria - Polska wykonywanych z adresu pod adres. Busy z Polski do Szwajcarii pod dom organizujemy rano, często wyruszając w trasę o godzinie 2-3 nad ranem. Nasze tanie busy do Szwajcarii wyruszają z Polski w każdy poniedziałek i piątek - zawsze w godzinach porannych.

Busa ze Szwajcarii do Polski złapiesz u nas na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w okolicach północy. Znakiem rozpoznawczym naszych pojazdów jest ich wysoki komfort oraz bordowy kolor. Dzięki podróżom pod dom, nie musisz wykupować dodatkowych form lokomocji. Ta forma przemieszczania się pozwala unikać także kiepskiej pogody. Komfortowe podróż ze Szwajcarii do Polski oraz transport paczek zarezerwujesz pod numerem telefonu -> +48 721-446-711 Nasza infolinia czynna jest w godzinach 8 -22. Nasi fachowi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji.


Wyjazdy komfortowym busem do Szwajcarii - codziennie rezerwacje


klientka w czasie podróży

Bilety na busy z Polski do Szwajcarii oraz ze Szwajcarii do Polski zakupisz codziennie na naszej infolinii. Nasi konsultanci są dostępni w godzinach 8-22.

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711 WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACYJNY

Posiadamy dużą flotę nowych i sprawnych busów 9-osobowych. Podczas pokonywania trasy można zdrzemnąć się w wygodnych fotelach czy skorzystać z wi-fi udostępnianego przez naszego kierowcę. Jadąc ze wskazanego adresu pod drugi adres, skracamy czas podróży, dzięki czemu już w południe można witać się z rodziną w ojczyźnie. Wyjazdy pod dom pozwalają oszczędzić czas i pieniądze, a także uniknąć nieprzychylnej pogody. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach, zawsze z dostępem do toalety. Jesteśmy legalnie działającą firmą, a więc przejazd jest ubezpieczony. W razie awarii któregoś z pojazdów szybko podstawiamy auto zastępcze.


Wybierz przewóz osób Polska - Szwajcaria z adresu pod adres


W Szwajcarii obsługujemy niemal wszystkie adresy znajdujące się w środkowej i północnej części kraju. Busem na trasie Polska - Szwajcaria wyjeżdżamy z: Wielkopolski, woj. lubuskie, kujawsko - pomorskie, zachodniopomorskie i pomorskie, w tym ze Szczecina, Poznania i Bydgoszczy.

Nasze busy docierają do najmniejszych miast. Nie ma znaczenia czy jest to duże miasto, czy mała wioska. Przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce i zabierzemy tam gdzie tego potrzebujesz. Jadąc pod dom oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze.

W Szwajcarii obsługujemy m.in. takie miasta jak: Lucerna, Bazylea, Zurych, Berno czy Sankt Gallen. Zapraszamy do wspólnej podróży.


Przewozy do Szwajcarii cenaZastanawiasz się ile kosztują przewozy w naszej firmie? Na wysokość kosztów mają wpływ m.in. ceny paliw czy restrykcje związane z ograniczeniem maksymalnej liczby pasażerów. Oferujemy korzystne cenowo usługi transportowe, ale nie będziemy tańsi od freelancierów. Korzystając za naszych usług, mają Państwo pewność dotarcia do celu podróży oraz pewność jej daty. Dysponujemy dużą flotą aut, dzięki czemu w razie awarii szybko podstawiamy auto zastępcze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozowych! W chwili obecnej (2023 rok) cena oscyluje w okolicach 650 złotych. Wybierz nasze usługi i ciesz się z komfortu w dobrych cenach.


Bagaż, przesyłki i udogodnienia.


Wybierając nas możesz zabrać bagaż podręczny i bagaż rejestrowany. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych aut. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek o normalnych wymiarach. Obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. W naszej firmie nadasz przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają sprawne podzespoły, działającą klimatyzację oraz komfortowe fotele. Dzięki naszym fotelom, wyjdziesz z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje.


Co warto zobaczyć w Szwajcarii


Szwajcaria widok.png

Szwajcaria jest krajem znakomitym pod względem pięknych krajobrazów, kultury oraz bogatej historii. Oto kilka miejsc, które warto zobaczyć podczas podróży:

  1. Alpy Szwajcarskie to niesamowite góry oferujące możliwości wspinaczki, narciarstwa, trekkingu i spektakularne widoki. Znajdują się tu również popularne kurorty narciarskie, takie jak Zermatt, St. Moritz i Verbier.
  2. Jezioro Genewskie (Lac Léman) jest największym jeziorem w kraju, otoczone malowniczymi winnicami, górami i urokliwymi miasteczkami, takimi jak Montreux i Vevey.
  3. Zurych jest największym miastem znanym z pięknych zabytków, takich jak kościół Grossmünster, opery(Opernhaus Zürich) oraz licznych muzeów i galerii sztuki.
  4. Luzern (Lucerna) jest uroczym miastem położonym nad jeziorem Lucerne, z charakterystycznym mostem Kapellbrücke, wieżą zegarową i wspaniałymi widokami na góry.